Opublikowano Dodaj komentarz

Ciekawy prezent dla dziecka pod choinkę

Jest wiele ciekawych świątecznych zabawek dla dzieci na rynku. Jednak jak dobrać ten wyjątkowy prezent na Mikołaja lub gwiazdkę? Niektóre zabawki uczą. Są również zabawki, które rozwijają sensoryke u dziecka. Jednak najważniejsze jest zadowolenie pociechy oraz frajda z zabawy świątecznym prezentem! Gdy planowaliśmy nasze zabawki zawarliśmy w nich wszystkie z powyższych punktów.

Świąteczne prezenty muszą bawić i zaskakiwać dlatego tworząc karty do układania, które można porównać do puzzli dodaliśmy do nich niesamowitą aplikację! Wszystkie z kart są odzwierciedlone w postaci obiektu 3d co robi ogromne wrażenie. Co może być ciekawszego niż wielki model planety czy model ruszającej się żyrafy w pokoju dziecka! Lekka szczypta kreatywności malucha i właśnie mamy serum świetnej zabawy! Tak stworzyliśmy najlepszy mikołajkowy prezent!

Jak nasze zabawki rozwijają? Wszystkie mają tematykę edukacyjna co pozwala zgłębić w ciekawy sposób dane zagadnienie. Aby zobaczyć opisany powyżej model trzeba pierw poprawnie ułożyć hasło z danego zagadnienia składające się z dwóch części

Sprawdź już teraz nasze świąteczne produkty!

To jest kosmos!

Wesołe ZOO

Nadjeżdża pociąg!

Samoloty!

Więcej znajdą Państwo w naszym sklepie

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy świąteczna promocje -20% na wszystkie produkty .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *