Opublikowano Dodaj komentarz

Jak wybrać najlepszą zabawkę dla dziecka

Na rynku znajdą Państwo wiele zabawek edukacyjnych dla dzieci. Ale jak wybrać najlepszą? Jak zainteresować dziecko wiedzą?

Najważniejsze jest poznać zainteresowania Państwa dziecka. To one wyznaczą kierunek, którym warto pokierować się przy zakupie zabawki.

Dlaczego warto poznać ofertę naszych zabawek?

Nasze gry edukacyjne są innowacyjne oraz jedyne w swoim rodzaju. Stworzyliśmy dla Państwa serie zabawek, które posiadają własną aplikacje na telefon.

Każda zabawka składa się z kart oraz aplicjacji. Cała zabawa polega na dopasowaniu elementów. Przypomina to dwuczęściowe puzzle. Jednak dziecko potrzebuje satysfakcji z wykonanego poprawnie zadania.

Po zainstalowaniu naszej aplikacji w Państwa telefonie uruchomi się aparat. Gdy nakieruje my go na kart w aplicjacji wyświetli się obiekt 3d dosłownie przyklejony do kart. Dziecko może chodzić z telefonem do koła kart a obiekt nadal będzie na nich i będzie można go zobaczyć w 360 stopniach! Aplikacja wykorzystuje najnowsza technologie ar w wirtualnej rzeczywistości jednak jest skonstruowana tak aby działać na większości telefonów.

Nasza oferta

To jest kosmos!

Wesołe ZOO

Nadjeżdża pociąg!

Samoloty!

Więcej znajdą Państwo w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *