Opublikowano Dodaj komentarz

Dzień dziecka 2020 poniedziałek, 1 czerwca

Jeżeli szukają Państwo ciekawego prezentu na dzień dziecka 2020 to jest to nadszedł czas aby zapoznać się z naszymi niesamowitymi zabawkami!

Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest 1 czerwca i celebruje się go wtedy w większości krajów Europy Wschodniej. Odpowiednikiem tej okazji we Francji jest na przykład Święto Rodziny (6 stycznia), a w Japonii Dzień Dziecka, który wypada 5 maja. Obok Dnia Dziecka istnieje także Powszechny Dzień Dziecka, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych, który przypada na 20 listopada.

Najmłodsze pociechy czekają na to święto najbardziej, choć pewnie najmniej zdają sobie sprawę z jego symbolicznego wymiaru. Warto jest pomyśleć o uczczeniu tego dnia sympatyczną i rozwijającą zabawką. W pewnym wieku lalki i pluszaki są psychologicznie jak najbardziej wskazane, jednak pilnujmy tego, by na późniejszym etapie rozwoju prezenty miały wymiar bardziej edukacyjny. Nawet najmłodsze dzieci powinny odbywać swoje pierwsze próby na ciekawych i wciągających grach rozwijających wyobraźnię przestrzenną.

Nasze zabawki wzbudzają ciekawość u dzieci. Rozbudzają kreatywne myślenie oraz edukują dlatego są wyjątkowym prezentem na dzień dziecka.

Lista najlepszych zabawek:

To jest kosmos!

Wesołe ZOO

Nadjeżdża pociąg!

Samoloty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *